---------------------------------------------

O perníkovém srdci a čarodějné knize

Výlet za pohádkou.

V úterý 9. dubna pojedeme do Štětí na pohádku O perbíkovém srdci a čarodějné knize.

- vybíráme 60,- Kč

---------------------------------------------------------

Digitalizace do škol – digitální učební pomůcky

V rámci plánu obnovy obdržely školy v roce 2022 prostředky na nákup digitálních pomůcek.

Cílem je vybavení škol pokročilými digitálními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí.

Celý projekt je financován z prostředků EU.

Výše poskytnuté dotace je 20 tis.

Naše škola z prostředků určených na digitální pomůcky zakoupila tablet iPad + dotykové pero, interaktivní tužku Albi + interaktivní mluvící knihy a  bluetooth reproduktor .

Albi tužka 2.0 a Zvířátka v ZOO - Kouzelné čtení | Albi.cz

Albi tužka + interaktivní knihy

Kouzelné čtení, které je určeno jak těm nejmenší tak i těm starším dětem. Děti si tak díky Albi tužce mohou samy přečíst pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, písmena, tvary. Při práci s knihami děti nenásilně rozvíjí svoji osobnost, rozvíjí pozornost, paměť, soustředění, nacházejí souvislosti v ději, v obrázcích. Všechny dovednosti děti trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují.

Kaku Active Touch Pen pero na iPad, bílé | MALL.CZ

Tablet iPad + dotykové pero Apple Pencil

Moderní zařízení velkých možností, snadné ovládání, manipulace.

Výběrem vhodných programů a her se děti dokáží učit novým věcem či procvičit svoje vědomosti. Práci umocňuje dotykové pero, kterým zle pracovat nebo vytvářet libovolný obrázek, kdy děti rozvíjí svojí fantazii, kreativitu.

Bluetooth reproduktor s mikrofonem

Dnes již nepostradatelný pomocník při práci s dětmi. Při cvičení, zpěvu. Využití v prostorách školy tak i na zahradě.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Navýšení cen za stravné od      1. května 2022

Vzhledem k navýšení cen za suroviny, jsme nuceni opět navýšit ceny za stravné a to od 1. 5. 2022.

Děkujeme za pochopení.

CENÍK PLATNÝ OD 1. 5. 2022

Strávníci 3- 6 let

Strávníci 7- 10 let